Promocje - Stradowska-grooming

Idź do spisu treści

Menu główne:

Promocje

Firma

Firma ma w ofercie atrakcyjne formy promocji.
Oto niektóre z nich:

  • właściciele szczeniąt w wieku do 3 miesiaca, które po raz pierwszy odwiedziły Salon w celu zapoznania się z zabiegami pielęgnacyjnymi otrzymują jednorazowo 100% zniżkę na świadczoną usługę (zniżka nie obejmuje kąpieli ani trymowania). 

  • właściciele szczeniąt w wieku do 6 miesięcy otrzymują zniżkę 50% na świadczoną usługę (zniżka nie obejmuje usługi polegającej wyłącznie na kąpieli)

  • właścicielom psów szorstkowłosych, których włos jest trymowany w moim Salonie proponuję program wizyt co 4 tygodnie i utrzymanie włosa w rolling coat (włos rotacyjny)* z 30% zniżką.

  • akcje świąteczne - upusty i drobne upominki dla piesków i ich właścicieli

  • firma prowadzi specjalną stałą akcję "Pomoc Goldenom".
    W ramach tej akcji wszystkie psy rasy Golden Retriever znajdujące się pod opieką Fundacji Pomocy Goldenom "AUREA" w trakcie procesu adopcyjnego otrzymują 100 procentową zniżkę na usługi (konieczność ewentualnej kąpieli psa ocenia groomer po obejrzeniu psa) . Goldeny, które swój stały dom już znalazły otrzymują dożywotnio 50% rabat. Rabat nie obejmuje usługi związanej z kąpielą i suszeniem psa.


* Utrzymanie włosa w trzech warstwach, z których tylko wierzchnia jest trymowana. Daje to w efekcie strukturę szaty będącej zawsze w doskonałej kondycji. Sierść psa będzie zdrowa, sprężysta i lśniąca, o ładnie wysyconej barwie przez okrągły rok.
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego