Skip to content

Serdecznie

zapraszam

Zapraszam do wizyty w moim Salonie, gdzie w ciepłej i komfortowej atmosferze zaopiekuję się Twoim pupilem, zapewniając mu pielęgnację, na jaką zasługuje.

Możesz mi zaufać, ponieważ w mojej pracy zawsze na pierwszym miejscu stawiam dobro psa i dokładam wszelkich starań, żeby zabiegi pielęgnacyjne nie wiązały się dla niego ze stresem, a także żeby ich rezultat nie tylko cieszył oko, ale przede wszystkim zapewniał psu komfort i zdrowie.

Kilka słów

o mnie

Kwalifikacje zawodowe zdobywałam przez wiele lat w Belgii. To właśnie tam ukończyłam (w 2006 roku) dwuletnią profesjonalną, najbardziej prestiżową w Europie, Szkołę Groomingu. Podczas nauki miałam możliwość obserwowania przy pracy najsłynniejszych mistrzów groomingu, jak również pobierania od nich cennych wskazówek i wiedzy.
Według mojej wiedzy jestem jedyną w Polsce posiadaczką tego wyjątkowego dyplomu belgijskiej Szkoły Groomingu.
Powszechnie wiadomo, że Belgia, Holandia i Francja uchodzą za absolutnych pionierów groomingu w Europie. Mieszkając przez wiele lat w Belgii miałam ułatwiony dostęp do prestiżowych imprez kynologicznych i groomerskich, brałam regularnie udział w niezliczonych seminariach, warsztatach i wystawach.

Jeszcze mieszkając w Belgii starałam się – jako pierwsza w Polsce – szerzyć ideę groomingu, organizując w ciągu kilku ostatnich lat 8 edycji Grooming Workshops, a od momentu otwarcia mojego salonu równolegle do pracy groomera prowadzę również działalność dydaktyczną. Organizuję kursy i szkolenia dla groomerów w moim salonie, bywam też zapraszana do prowadzenia seminariów i wykładów podczas imprez groomerskich i kynologicznych.

Kynologią zajmuję się od wczesnych lat 70-tych. Wieloletnia hodowla psów, wystawy, status asystenta kynologicznego, konsekwentne zdobywanie wiedzy w połączeniu z dyplomem wspomnianej wyżej szkoły dały mi solidne fundamenty do wykonywania zawodu groomera.

Mój

salon

Mój niewielki salon jest doskonale wyposażony – najwyższej jakości sprzęty i narzędzia pozwalają mi zapewnić pupilom moich Klientów perfekcyjną pielęgnację w komfortowych warunkach.

Lokalizacja w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego i własne miejsca parkingowe stwarzają Klientom możliwość spędzenia czasu oczekiwania na swojego pupula na spacerze po lesie.

7km od salonu znajduje się Centrum Handlowe Łomianki, gdzie w czasie oczekiwania można zrobić niezbędne zakupy.