Skip to content

SALON

Salon jest klimatyzowany, wyposażony wg najnowszej techniki. Położony jest w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego, zaledwie 15 km od centrum Warszawy.
Dysponuje własnymi miejscami parkingowymi.
Można więc, wybierając się na spacer po lesie, pozostawić pieska w salonie i odebrać go po zabiegu wracając do domu.
W odległości 7 km znajduje się najbliższe Centrum Handlowe Łomianki, gdzie również w tym czasie można zrobić niezbędne zakupy.
Salon Pielęgnacji Psów powstał w 2013 roku.
Kwalifikacje zawodowe zdobywałam przez wiele lat w Belgii. Tam również w 2006 roku ukończyłam 2 -letnią profesjonalną, najbardziej prestiżową w Europie Szkołę Groomingu. Miałam możliwość obserwowania przy pracy najsłynniejszych mistrzów tego zawodu i pobierania od nich cennych wskazówek i nauki.
Według mojej wiedzy jestem w Polsce jedyną posiadaczką tak unikalnego dyplomu belgijskiej Szkoły Groomingu.
Od lat Belgia, Holandia i Francja uchodzą za absolutnych pionierów groomingu w Europie.
Mając ułatwiony dostęp do prestiżowych imprez kynologicznych i groomerskich brałam regularnie udział w niezliczonych seminariach, warsztatach, wystawach.
Kynologią zajmuję się od wczesnych lat 70-tych. Wieloletnia hodowla psów, wystawy, status asystenta kynologicznego, konsekwentne zdobywanie wiedzy w połączeniu z dyplomem wspomnianej wyżej szkoły dały mi solidne fundamenty do wykonywania zawodu groomera.
Pragnę dodać, że mieszkając w Belgii starałam się jednocześnie – jako pierwsza w Polsce – szerzyć ideę groomingu, organizując w ciągu kilku ostatnich lat 8 edycji Grooming Workshops.
W moim salonie dobro psa stoi na pierwszym miejscu i slogan „Klient nasz pan” nie jest honorowany.